This job posting isn't available in all website languages
Design, inženýring, technologie, výzkum a vývoj
ZVO00000L Requisition #
Sign Up for Job Alerts

V rámci skupiny Skanska a.s. hledáme na závod Betony a Lomy nové posily do Zkušební akreditované laboratoře ve Starém Městě u Uherského Hradiště pro práci „Technika zkušební laboratoře “. Hlavní pracovní náplň spočívá v provádění zkoušek vlastností betonu a zemin na stavbě a v laboratoři. Dále zaměstnanec na této pozici odebírá vzorky materiálů a provádí diagnostiku hotových vrstev vozovek. V neposlední řadě obstarává administrativní činnost související se zajištěním kontinuální funkčnosti systému kvality laboratoře.

Požadujeme:

  • SŠ, příp. VŠ - stavebního směru (pozice je vhodná i pro absolventy)
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Časová a místní flexibilita

Nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Peníze vždy a včas na Vašem bankovním účtu
  • Stravenky v nominální hodnotě 100,-Kč
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + další 2 dny placeného volna extra tzv. "sick days" = celkem tedy 27 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 900,-Kč měsíčně
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify apod.

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost. Skupina Skanska má dnes kolem 40 000 zaměstnanců.

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile