This job posting isn't available in all website languages
Design, inženýring, technologie, výzkum a vývoj
ZVO00000L Requisition #
Sign Up for Job Alerts

V rámci skupiny Skanska a.s. hledáme na závod Betony a Lomy nové posily do Zkušební akreditované laboratoře ve Starém Městě u Uherského Hradiště pro práci „laborant “. Hlavní pracovní náplň spočívá v provádění zkoušek vlastností betonu a zemin na stavbě a v laboratoři. Dále zaměstnanec na této pozici odebírá vzorky materiálů, provádí diagnostiku hotových vrstev vozovek a administruje výsledky prováděných zkoušek.

Požadujeme:

  • SŠ technického směru (pozice je vhodná i pro absolventy)
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Časová a místní flexibilita

Nabízíme:

  • Nástupní mzda: 23.000,-Kč
  • Různorodou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Stabilní zaměstnání
  • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
  • Stravenky v nominální hodnotě 100,-Kč
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + další 2 dny placeného volna extra tzv. "sick days" = celkem tedy 27 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 900,-Kč měsíčně
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify apod.

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost.

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile
Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.