This job posting isn't available in all website languages

Stavitel v oblasti vzduchotechniky

Stavební dozor
01S00002D Requisition #
Sign Up for Job Alerts

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za řízení montážních prací podle projektové dokumentace, smlouvy o dílo, schváleného harmonogramu a kalkulovaných nákladů
  • Zodpovědnost za zpracování technického, technologického a organizačního řešení projektu a nákladových kalkulací
  • Zodpovědnost za dodržování technických norem, technologických předpisů, pracovně-právních předpisů, BOZP a PO
  • Kontrola vstupních materiálů pro stavbu a průběžné kontroly v průběhu realizace stavby
  • Zodpovědnost za konečnou kvalitu předávaného díla objednateli a ekonomický výsledek stavby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ stavebního (strojního) směru
  • Min. 2 roky v obdobné pozici
  • Znalost MS Office
  • Znalost AutoCAD
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Výhodou:

  • Znalost MS Project
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme:
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 100,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 900,-Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Zaměstnanecký akciový program
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Pracoviště:
Projekty realizované převážně v Praze

Nástup:
Ihned nebo dle dohody

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost.

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile
Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.