This job posting isn't available in all website languages
Stavební dozor
SKA000AWK Requisition #
Sign Up for Job Alerts

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Majster, ktorý by mal na starosti realizáciu stavieb v oblasti HSV.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Zodpovednosť za vykonávanie diela v súlade s projektovou dokumentáciou
  • Koordinácia, riadenie a kontrola prác vlastných zamestnancov i subdodávateľov na pridelenej stavbe
  • Zodpovednosť za odbornú a včasnú prípravu výroby (kompletnosť, kvalita, včasnosť, efektívnosť) a za výstupnú kontrolu pred odovzdaním
  • Zabezpečenie dodržiavania technologických postupov
  • Operatívne riešenie vzniknutých problémov na stavbe

Požiadavky na zamestnanca:

  • Vzdelanie v odbore: stavebníctvo
  • Vodičský preukaz: B
  • Počet rokov praxe: 1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Komunikatívnosť
  • Zodpovednosť
  • Jednanie s dodávateľmi

Mzda a benefity:

  • 1100 €/brutto a viac na základe zručností a skúseností
  • 5 týždňov dovolenky pre všetkých
  • Sick days
  • Finančný príspevok na regeneráciu
  • Finančný príspevok na kultúrne a športové podujatia
  • Preplatený Deň dobrovoľníctva
  • Široké možnosti profesijného vzdelávania
  • Firemné akcie
  • Príspevok na doplnkové poistenie
  • Finančný príspevok pri pracovných výročiach
  • Stravné lístky nad rámec zákona
  • ďalšie zamestnanecké zľavy a výhody

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.6.2019

Stručná charakteristika spoločnosti:
Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.
Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.
Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.
Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile