This job posting isn't available in all website languages

Művezető (Technical Supervisor)

Site Supervison
SKA000AV2 Requisition #
Sign Up for Job Alerts
Művezető
(Technical Supervisor)

A Skanska a világ egyik vezető ingatlanfejlesztő és kivitelező vállalata, jelentős tapasztalattal az építés, ingatlanfejlesztés területén. Az általunk fejlesztett ingatlanok sikerének titka a Skanska több évtizedes, a vállalat 1887-es alapítása óta szerzett szaktudása. A Skanska Ingatlan Magyarország Kft. több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezik a magyar piacon, a Skanska építőipari üzletága 2015-ben csatlakozott a már meglévő ingatlanfejlesztési üzletághoz. Innovatív és fenntartható megoldásokat kínálunk munkatársaink, ügyfeleink és közösségeink számára egy fenntartható jövő megteremtéséhez.

Bővülő csaptaunkba keresünk új kollégát Művezető pozícióba:

Fő feladatok:
  • A Skanska építési területein az alvállalkozók munkájának helyszíni koordinálása, az ütemezés betartásának felügyelete,
  • Az építési területen végzett szerkezetépítési és egyéb kivitelezési munkák minőségi ellenőrzése, a terveknek, specifikációknak, szabványoknak és a munkavédelmi követelményeknek való megfelelés biztosítása,
  •  A környezet- és munkavédelmi szabályok betartatása, a biztonságos munkavégzés szempontjából legjobb gyakorlatok végrehajtása,
  •  A kivitelezéssel összefüggő műszaki ügyvitel (pl.  anyagmozgási bizonylatok,  egyéb nyilvántartás) naprakészen, előírás szerint vezetése, intézkedés a tapasztalt hiányosságok megszüntetésére.
Akit keresünk:
  • Releváns szakmai tapasztalat kivitelezési munkák irányításában,
  • Mély- és magasépítési vasbeton szerkezetépítési munkákban szerzett tapasztalat,
  • Középfokú végzettség,
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek (Outlook, Excel, Word),
  • Jó kommunikációs és szervező készség,
  • Épületkivitelezéssel kapcsolatos műszaki ismeretek, törvényi szabályozások és munkavédelmi ismeretek.
Amit nyújtunk:
  • Nemzetközi hátterű, stabil cég
  • Érdekes, kihívással teli projektek
  • Biztonságos és kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőséggel
  • Felelősségteljes feladatok

Jelentkezéseket kizárólag a kerrieroldalunkon keresztül tudunk fogadni. Amennyiben érdekli a fenti pozíció, kérjük jelentkezzen az “Apply” gombra kattintva, és töltse fel önéletrajzát adatbázisunkba.

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile
Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.