This job posting isn't available in all website languages

Kalkulant/rozpočtář (dopravní a inženýrské stavby)

Nabídky, příprava, rozpočtování
ODD000087 Requisition #
Sign Up for Job Alerts

Náplň práce:

  • Tvorba cenové nabídky
  • Kalkulace vlastních stavebních prací
  • Zajištění přípravy a zpracování podkladů pro poptávky dodavatelů (subdodavatelů) s následným vyhodnocením
  • Nastudování a kontrola zadávacích podkladů, ověření jejich věcné a částečně i technické správnosti
  • Výpočet podrobných výkazů výměr
  • Po získání praxe spolupráce při vytváření harmonogramu stavby a zásad organizace výstavby
  • Příprava komentáře k cenové nabídce
  • Spolupráce s výrobní přípravou, jak při předání vyhrané zakázky do výroby, tak v průběhu výstavby
  • Návštěvy staveb v realizaci

Požadujeme:

  • SŠ stavební, VŠ stavební výhodou
  • Technické myšlení
  • Komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office, základní znalost CAD programů

Výhodou:

  • Předchozí zkušenosti na pozici kalkulant, přípravář staveb, praxe na stavbě
  • Znalost programů Kros, ASPE a kalkulačních SW

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 100,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 900,-Kč
  • Pružná pracovní doba, možnost využití home office
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Zaměstnanecký akciový program
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Pracoviště:

Praha

Nástup:

Ihned nebo dle dohody

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost.

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile
Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.