This job posting isn't available in all website languages
Kalkulování (výkazy výměr)
DIV00005M Requisition #
Sign Up for Job Alerts

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Kalkulant a prípravár, ktorý by mal na starosti oceňovanie a prípravu stavieb v oblasti cestného a železničného staviteľstva. Táto pozícia nie je vhodná pre absolventa. Hlavné činnosti, ktoré bude úspešný kandidát vykonávať:
- štúdium projektovej dokumentácie
- porovnanie projektovej dokumentácie a výkazu výmer
- príprava podkladov pre komunikáciu s investorom
- podrobná kalkulácia vlastných prác
- vypracovanie podkladov k oceneniu materiálov, služieb a subdodávok
- výberové konania na materiál, služby a subdodávky, komunikácia a rokovania s dodávateľmi
- identifikácia rizík a príležitostí projektu
- kompletizácia cenovej časti ponuky
- príprava podkladov pre realizáciu stavebných projektov
- porovnanie výrobnej kalkulácie a skutočných nákladov stavby
- rokovania s dodávateľmi prác, materiálov, služieb
- rokovanie s investorom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 400€/mesiac + prémie, s úspešným kandidátom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky podľa predchádzajúcich skúseností a znalostí, benefity a výhody dohodnuté v KZ
Zamestnanecké výhody, benefity
- zaujímavá práca v rámci medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesného rastu aj v iných pozíciách
- dlhodobý rozvoj, vzdelávacie programy
- zamestnanecké benefity a výhody dohodnuté v kolektívnej zmluve (stravné lístky v hodnote nad rámec zákona, v každom polroku deň plateného voľna navyše, dovolenka navyše u mladých, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie)

 Požiadavky na zamestnanca
min. vysokoškolské I. stupňa v odbore stavebníctvo
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
CENKROS - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
5
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť,
- Spoľahlivosť a presnosť,
- Samostatnosť,
- Tímová práca,
- Flexibilita,

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost. Skupina Skanska má dnes kolem 40 000 zaměstnanců. Obrat skupiny v roce 2017dosáhl 161 miliard SEK.

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile