This job posting isn't available in all website languages

Settings

Rozvoj a podpora obchodu
DIV000052 Requisition #
Sign Up for Job Alerts

PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

Co Tě vlastně čeká?
  • V první řadě se staneš součástí velké mezinárodní společnosti Skanska a budeš patřit mezi nás, kteří pomáháme stavět svět, ve kterém chceme žít
  • Těš se na převážně na samostatnou práci v kanceláři, ale i práci v týmu
  • Tvým denním chlebem bude zpracování a koordinace kalkulací a cenových nabídek pro oblast Mosty

Jaké by měli být Tvé znalosti?
  • Vystudovaná střední nebo vysoká škola , obor Ekonomika a Řízení, Konstrukce a doprava
  • Praxe v oblasti přípravy, řízení a kalkulacích staveb výhodou
  • Oceníme znalost stavební legislativy, projektové dokumentace, kalkulací
  • Dobrá znalost MS Office , kalkulačních programů (Kros)
  • Alespoň základní komunikační znalost anglického jazyka
  • Aktivní řidič – řidičský průkaz „B“
  • Nemusíš mít praxi – my si tě rádi zaučíme
  • Měl/a bys být zdravotně způsobilý/lá

Co ti můžeme kromě odpovídající mzdy nabídnout?
  • Rozhodně získáš možnost být po boku profesionálů v oboru, od kterých se můžeš mnoho naučit a růst
  • Budeš mít možnost využívat služební telefon i k soukromým účelům
  • Získáš stabilní zaměstnání, pokud ti práce půjde od ruky, můžeš vyrůst hodně vysoko a my už se postaráme, abys u nás byl/a velice spokojený/á
  • Nabízíme ti dlouhodobý rozvoj, možnost dalšího vzdělávání, možnost vycestovat do zahraničí – můžeš se zapojit do rozvojových zahraničních programů a stáží
  • Pokud ti nebude dobře, můžeš si vzít 2 dny volna
  • K tomu dostaneš plných 25dní dovolené na odpočinek
  • Příspěvek na životní či penzijní připojištění
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč nebo cestovní náhrady
  • Zajištění ubytování v případě vzdálenější stavby

Místo práce:
  • Olomouc

Datum nástupu:
  • Ihned

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost. Skupina Skanska má dnes kolem 40 000 zaměstnanců. Obrat skupiny v roce 2017dosáhl 161 miliard SEK.

Employee sign-in

Previous job searches

My profile

Create and manage your profile for future opportunities and job alerts preferences. You can also create a general application (see help tab for further information).

Go to profile

My submissions

Track your opportunities.