This job posting isn't available in all website languages
Manuální a provozní práce
00A000003 Requisition #
Sign Up for Job Alerts
Náplň práce:
  • Obsluha a údržba technologie na výrobu asfaltových směsí (obalovny)
  • Řízení linky na výrobu asfaltových směsí
  • Údržba a obsluha obalovny tzn. provádění preventivní údržby a opravy el. instalace obalovny
  • Samostatné práce a dílčí i celkové řízení prací při výrobě, montážích, rekonstrukcích, opravách, kontrolách, seřizování, údržbě a obsluze strojů a zařízení
  • Vedení záznamů o provádění preventivních údržbových prací

Požadujeme:
  • Platné osvědčení podle vyhl. 50/1978 Sb.min.§ 6
  • Praxe na obdobné pozici vítána (je možné se, ale i zaučit)
  • Strojnický průkaz výhodou (možné si dodělat i po nástupu)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 100,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 900,-Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Odměny při pracovním výročí, zvýhodněný nákup investic
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Místo práce:
  • Kolín

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost.

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile
Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.