This job posting isn't available in all website languages

Řidič speciálních vozidel

Manuální a provozní práce
DIV00001I Requisition #
Sign Up for Job Alerts
Hledáme nového kolegu do společnosti Skanska Transbeton s.r.o. na pozici řidič speciálních vozidel. Práce spočívá v přepravě čerstvého betonu v rámci Prahy a Středočeského kraje, obsluze přepravníku čerstvého betonu nebo čerpadla betonu, řízení vozidla s nákladem betonové směsi a doprava nákladu na určené stavby dle dodacího listu.

 Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny "C" + profesní průkaz, karta do digitálního tachografu (formou kvalifikační dohody nabízíme možnost dodělat si tato oprávnění až po nástupu na náklady zaměstnavatele)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou (možné je řídit jak přepravník betonu, tak i čerpadlo betonu, případně Tatry nebo jiná těžkotonážní vozidla)
  • Strojnický průkaz „obsluha přepravníku čerstvého betonu, čerpadla betonové směsi“ výhodou (možnost zvýšení kvalifikace po nástupu)
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 100,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 900,-Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Odměny při pracovním výročí, zvýhodněný nákup investic
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

  • Měsíční příspěvek ve výši 110,-Kč na čištění a praní osobních ochranných pracovních prostředků

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost. Skupina Skanska má dnes kolem 40 000 zaměstnanců. Obrat skupiny v roce 2017dosáhl 161 miliard SEK.

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile
Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.