This job posting isn't available in all website languages

Řidič/ka speciálních vozidel

Logistika
ZVO00000Q Requisition #
Sign Up for Job Alerts

Hledáme nového kolegu na pracovní pozici ”řidič/ka speciální dopravy” do pracovního kolektivu stavební firmy Skanska Transbeton s.r.o. na betonárnu Olomouc. Společnost Skanska Transbeton s.r.o. se zabývá především výrobou, dodávkou a čerpáním betonu. Práce řidiče/řidičky speciální dopravy spočívá v přepravě čerstvého betonu v rámci Olomouce a okolí. Řízení a obsluha speciálního vozidla (mix nebo pumpa).

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny „C“, profesní průkaz (včetně diginální karty do tachografu), platné dopravně psychologické vyšetření
  • Strojnický průkaz (výhodou, možnost dodělat po nástupu na naše náklady)

Nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Stabilní zaměstnání, práce i přes zimu (nejedná se pouze o sezónní práci)
  • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
  • Stravenky v nominální hodnotě 100,-Kč
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + 5 dní zimní dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. "sick days" = celkem tedy 32 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 900,-Kč měsíčně
  • Měsíční příspěvek ve výši 110,-Kč na čištění a praní osobních ochranných pracovních prostředků
  • Veškeré vybavení z pohledu bezpečnosti práce (montérky, rukavice, helma, boty, vesty atd.)
  • V neposlední řadě nabízíme proplacení ubytování, pokud nejste zrovna místní a za prací dojíždíte
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify apod.)

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost. Skupina Skanska má dnes kolem 40 000 zaměstnanců.

Employee sign-in

Previous job searches

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile