This job posting isn't available in all website languages

Traťový dělník (pracovník na železničním svršku)

Manuální a provozní práce
SKA000AK0 Requisition #
Sign Up for Job Alerts

Náplň práce:

  • Práce na stavbě, údržbě a rekonstrukci železničního svršku / spodku v blízkosti provozované koleje
  • Podbíjení a výměna pražců
  • Demontáž a montáž kolejových polí a výhybek
  • Práce na zřizování a údržbě odvodnění
  • Čištění štěrkového lože a příkopů

Požadujeme:

  • Ochota a chuť pracovat
  • Spolehlivost
  • Zdravotní a odborná způsobilost

Nabízíme:
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 100,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 900,-Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Odměny při pracovním výročí, zvýhodněný nákup investic
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Místo výkonu práce:
Přerov a okolí

Datum nástupu:
Ihned nebo dle dohody
Employee sign-in

Previous job searches

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.