This job posting isn't available in all website languages
Manuální a provozní práce
ZVO00000F Requisition #
Sign Up for Job Alerts

V rámci skupiny Skanska hledáme na závod Betony a Lomy nové posily na oblast Betonové vozovky pro práci „stavebního strojníka “.

Náplň práce:

  • Řízení a obsluha stavebních strojů
  • Dle požadavků stavby také práce stavebního dělníka, tzn. pomocné práce při stavební činnosti (pouze výjimečně)

Požadujeme:

  • Strojnický průkaz (výhodou, případě vám jej na náklady zaměstnavatele doděláme)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti a praxe v technologiích betonové pokládky při výstavbě dálnic výhodou, ale rádi Vás vše zaučíme

Nabízíme:

  •  Různorodou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Stabilní zaměstnání, práce i přes zimu (nejedná se pouze o sezónní práci)
  • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
  • Stravenky v nominální hodnotě 100,-Kč
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + 5 dní zimní dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. "sick days" = celkem tedy 32 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 900,-Kč měsíčně
  • Měsíční příspěvek ve výši 110,-Kč na čištění a praní osobních ochranných pracovních prostředků
  • Veškeré vybavení z pohledu bezpečnosti práce (montérky, rukavice, helma, boty, vesty atd.)
  • V neposlední řadě nabízíme proplacení ubytování, pokud nejste zrovna místní a za prací dojíždíte
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify apod.)

Místo výkonu práce:
Staré Město u Uherského Hradiště

Nástup možný ihned nebo dohodou

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost. Skupina Skanska má dnes kolem 40 000 zaměstnanců. Obrat skupiny v roce 2017dosáhl 161 miliard SEK.

Employee sign-in

Previous job searches

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.