This job posting isn't available in all website languages

Obsluha strojů na výrobu kameniva

Manuální a provozní práce
LOM000001 Requisition #
Sign Up for Job Alerts

Náplň práce:

Společnost Lom Klecany s.r.o., patřící pod skupinu Skanska, hledá zaměstnance do hlavního pracovního poměru na pozcici ”Obsluha strojů na výrobu kameniva”. Jedná se o dělnickou profesi, která zajišťuje výrobu kameniva, obsluhu strojů, kontrolu kvality produktů, kontrolu a drobné opravy strojů, dodržování technologických postupů výroby. Řídí, obsluhuje a udržuje svěřené stavební pracovní stroje a zařízení.

Požadujeme:

  • SOU (zámečník či jiného příbuzného oboru výhodou)
  • ŘP skupiny C (profesní průkaz nevyžadujeme)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Strojnický průkaz (možné dodělat po nástupu)

Nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Stabilní zaměstnání, práce i přes zimu (nejedná se pouze o sezónní práci)
  • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
  • Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy
  • Týden dovolené navíc tzn. 5 týdnů + 2 další dny navíc tzv. „sick days“
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Obědy za 31,- Kč s dovozem přímo do areálu
  • Další zaměstnanecké benefity

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost.

Employee sign-in

Previous job searches

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.