This job posting isn't available in all website languages

Intern in Corporate Structure & Tax Department

SKA0009ZF Requisition #
Sign Up for Job Alerts

During Internship you will:

  • support Corporate Structure & Tax department in variety of ad hoc activities
  • learn how corporate structure of international company looks like
  • prepare diverse documentation related to corporate structure

You are a perfect candidate, if you:
  • are finishing your 2nd – 4th year of Law or Finance related studies
  • are very attentive to details and are not afraid of work with documentation
  • have a can-do attitude and a strong drive to deliver results
  • are a team player who is not afraid to work on independent projects
  • are fluent in both oral and written English
  • are interested in real estate market

Internship rules:
  • we will do our best to support you in gaining first professional experience in an international environment
  • you will have a chance to develop your skills and work under the supervision of a dedicated Mentor
  • you will use your skills and broaden your horizon by working on relevant business cases
  • you will be paid (based on a civil contract)

Location:
Warsaw

Kandydacie: Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez  Skanska Commercial Development Europe Sp. z o.o. z którą możesz kontaktować się: pod adresem do korespondencji Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa  lub bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: odo_spp@skanska.pl
Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy wyłącznie w celu przeprowadzenia danej rekrutacji. Prosimy o wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie przesłanych danych, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na niniejsze stanowisko przez Skanska Commercial Development Europe Sp. z o.o.”
Jeżeli nie wyrazisz zgody w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających informacji objętych przepisami prawa pracy.
Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji:
  1. na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację; na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska Commercial Development Europe Sp. z o.o.”
  2. W dalszym etapie rekrutacji możesz zostać poproszony o przedstawienie swojego portfolio, wykonanie testów/kazusów merytorycznych, przekazanie próbki Twojej pracy, wykonanie testów osobowościowych, analitycznego myślenia, językowych oraz o uczestnictwo w diagnozie potencjału menadżerskiego.
W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: odo_spp@skanska.pl lub przez portal Talent. Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz tutaj.

Employee sign-in

Previous job searches

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.