This job posting isn't available in all website languages

Główny Specjalista ds. zarządzania kontraktem i obsługi gwarancyjnej dla Budownictwa Ogólnego / Inżynieryjnego

BUD00002V Requisition #
Sign Up for Job Alerts

Do centralnego Zespołu Zarządzania Kontraktem i Obsługi Gwarancyjnej szukamy osób na stanowisko:

  • Główny Specjalista ds. zarządzania kontraktem i obsługi gwarancyjnej dla Budownictwa Ogólnego
  • Główny Specjalista ds. zarządzania kontraktem i obsługi gwarancyjnej dla Budownictwa Inżynieryjnego

Będziesz zajmować się:

  • współpracą z administratorami kontraktu na projektach odpowiednio w Budownictwie Ogólnym lub Inżynieryjnym
  • współpracą przy przygotowywaniu procedur dla administrowania kontraktami i obsługi gwarancyjnej
  • monitorowaniem procesu przejmowania projektów do obsługi gwarancyjnej odpowiednio do Budownictwa Ogólnego lub Inżynieryjnego
  • wsparciem w zakresie oceny budżetów na obsługę gwarancyjną oraz oceny przyjętych sposobów usuwania usterek
  • wsparciem w zakresie obsługi roszczeń o wysokim stopniu trudności
  • współpracą przy analizie ryzyk dla procesu przetargowego
  • wsparciem procesu przekazywania projektów w obsłudze gwarancyjnej z regionów do obszarów
  • wdrażaniem działań edukacyjnych z zakresu administrowania kontraktami obsługi gwarancyjnej
  • wdrażaniem dokumentów i narzędzi pozwalających na efektywne zarządzanie administrowaniem kontraktem i obsługą gwarancyjną
  • przygotowaniem raportów z zakresu obsługi gwarancyjnej i administrowania kontraktami

Aplikuj jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w zakresie wskazanej kompetencji (budownictwo ogólne lub budownictwo inżynieryjne), najlepiej na stanowiskach związanych z planowaniem, kosztorysowaniem czy administracją kontraktem
  • masz kompetencje finansowe w zakresie: budowania i monitorowania realizacji budżetów projektów, umiejętności pracy z wewnętrznymi systemami finansowymi firmy, kontrolingu bieżących kosztów na projektach, udziału w procesie forecastowym
  • masz doświadczenie w zakresie oceny ryzyka na projekcie
  • znasz zasady kontraktacji, zarządzania zmianą kontraktową, zarządzania ryzykiem kontraktowym w tym zakresie harmonogramu, kosztów i kwestii technicznych
  • umiesz myśleć i działać procesowo oraz zgodnie z procedurami
  • potrafisz myśleć analityczne i wyciągać wnioski
  • posiadasz dowiedzione umiejętności komunikacyjne i budowania relacji
  • potrafisz prowadzić współpracę między zespołami oraz uwzględniać potrzeby różnych interesariuszy

Co możesz zyskać?

  • możliwość udziału w budowaniu Zespołu Zarządzania Kontraktem i Obsługi Gwarancyjnej (budowanie procesów, procedur i sposobów działania)
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w Skanska w Polsce w obszarze obsługi gwarancyjnej i administracji kontraktem
  • pracę w nowoczesnym biurze na warszawskiej Woli

Gdzie będzie Twoje miejsce pracy?

Warszawa

Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska S.A. w Warszawie, z która możesz kontaktować się pod adresem do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa lub bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: odo@skanska.pl
Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach rekrutacyjnych Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie." Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji:
  1. na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację;
  2. na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: "Chcę, aby Skanska S.A. umieściła moje zgłoszenie  w bazie kandydatów do pracy w Skanska S.A. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska S.A. "
W dalszym etapie rekrutacji możesz zostać poproszony o przedstawienie swojego portfolio, wykonanie testów/kazusów merytorycznych, przekazanie próbki Twojej pracy, wykonanie testów językowych oraz o uczestnictwo w diagnozie potencjału menadżerskiego.
W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: odo@skanska.pl lub usunąć je samodzielnie z systemu rekrutacyjnego Skanska Recruit. Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz (tutaj)

Employee sign-in

Previous job searches

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.