This job posting isn't available in all website languages

Řidič speciálních vozidel

Manuální a provozní práce
DIV00001I Requisition #
Sign Up for Job Alerts
Hledáme nového kolegu do společnosti Skanska Transbeton s.r.o. na pozici řidič speciálních vozidel. Práce spočívá v přepravě čerstvého betonu v rámci Prahy a Středočeského kraje, obsluze přepravníku čerstvého betonu nebo čerpadla betonu, řízení vozidla s nákladem betonové směsi a doprava nákladu na určené stavby dle dodacího listu.

 Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny "C" + profesní průkaz, karta do digitálního tachografu (formou kvalifikační dohody nabízíme možnost dodělat si tato oprávnění až po nástupu na náklady zaměstnavatele)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou (možné je řídit jak přepravník betonu, tak i čerpadlo betonu, případně Tatry nebo jiná těžkotonážní vozidla)
  • Strojnický průkaz „obsluha přepravníku čerstvého betonu, čerpadla betonové směsi“ výhodou (možnost zvýšení kvalifikace po nástupu)
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Stravenky ve výši 100,-Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 900,-Kč
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Odměny při pracovním výročí, zvýhodněný nákup investic
  • Slevy na firemní produkty, možnost využití Multisport karty, zlevněného volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

  • Měsíční příspěvek ve výši 110,-Kč na čištění a praní osobních ochranných pracovních prostředků

Skanska je jednou z předních světových společností v oblasti stavebnictví a projektového developmentu. Zaměřuje se na vybrané domácí trhy v severských zemích, v dalších zemích Evropy a v USA. Skanska se opírá o globální trendy urbanizace a demografie a stojí v čele snah za udržitelný rozvoj, proto je schopná nabízet konkurenceschopná řešení pro jednoduché i velmi složité projekty. Tak pomáhá zákazníkovi i společnosti vytvářet udržitelnou budoucnost. Skupina Skanska má dnes kolem 40 000 zaměstnanců. Obrat skupiny v roce 2017dosáhl 161 miliard SEK.

Employee sign-in

Previous job searches

My profile and submissions

Increase your visibility by updating your profile and track your submissions.

Go to profile

Register your interest

Did not find a job you were looking for? Create a profile to submit your CV/Resume and register your employment interests.

Please try again.

Oops!

Either there was a problem on our end with the action you just performed, or we are currently having technical difficulties with our system. Please try again later.